54Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

54Forum

Sakarya'lıların Forumu... Sakaryalı Olmak Ayrıcalıklıdır...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çocukken Yapılan Saçmalıklar !

YazarMesaj
кa¡η
Admin
кa¡η

Itibar : 6

Çocukken Yapılan Saçmalıklar ! Empty
MesajKonu: Çocukken Yapılan Saçmalıklar !   Çocukken Yapılan Saçmalıklar ! Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 9:30 pm

1.Evdeki bütün ayıcıklara yemek yedirmeye çalışmak ve sonra heryerin pislik içinde kalması.

2.Eşyalarını sahiplenme duygusuyla yanan bir bünye olmak ve her istenen şeye "vaar ama verememmm" demek çocukken yapilan saçma sapan şeyler akabinde arkadaşlarini kıskandırmak istemek ve "senin deee vaaarr miii" diye sikca sorup diğer çocuklari delirtmek.

3.A: "ben 83' lüyüm."
B: "ben 82 ' liyim"
A: "hayır ben 81' liyim aslında"
B: "ben de 80' de doğmuşum ama babamlar 84 yazdırmışlar" şeklinde geçen çocukken yapilan saçma sapan şeyler kim daha büyük tartışmaları.

(Yaşlanınca da tam tersi olur; insan kendini daha genç göstermeye çalışır. İnsanoğlu işte!)

4.Hadi bildiğimiz küfürleri sayalım" diyerek ve kikirdeyerek abuk sabuk küfür kelimeleri saymak.

5.Öğretmenlerin hatasız olduklarına inanmak. Hatta abartıp anneyle "ama öğretmenim böyle çözmüyor bu problemi" diye kafa tutmak.

6.yeni aldığı oyuncağı arkadaşlarına gösterip onları kıskandırmak.

7.Evde ne kadar tabak çanak tepsi ayakkabı varsa hepsini alıp koltuğun üstüne dizmek.

8.Sinir olunan komşu kızını kızdırmak sonra ne dersen "sensin o" dedirtmesini sağlamakcocukken yapilan sacma sapan seyler sonra "sen ısırgansın" dedikten sonra o da sensin o deyince "eveet beniim" diyerek kolunu hart diye ısırmakcocukken yapilan sacma sapan seyler müteakiben saçlarını yolmakcocukken yapilan sacma sapan seyler peşinden lastik ayakabısını su kanalına atmak ve son olarak ters çevirip kafasını üç dört kere yere vurmak.

9.Cırt cırtlı spor ayakkabıları çapraz yapıstırmak

10.Bir yerlere tırmanıp aşağı inememek Her dafasında anneyi sinirlendirmek ama hic ders almamak ;bi daha bi daha tırmanmak biyerlere.
http://kain.beep.com

Çocukken Yapılan Saçmalıklar !
1 sayfadaki 1 sayfası