54Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

54Forum

Sakarya'lıların Forumu... Sakaryalı Olmak Ayrıcalıklıdır...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

54Forum`u Ünlülere Sorduk =)

YazarMesaj
кa¡η
Admin
кa¡η

Itibar : 6

54Forum`u Ünlülere Sorduk =) Empty
MesajKonu: 54Forum`u Ünlülere Sorduk =)   54Forum`u Ünlülere Sorduk =) Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 9:42 pm

İbrahim Tatlıses

Urfa’da 54Forum.Tr.Cx vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum... gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum..

Reha Muhtar

Burdan bütün 54Forum.Tr.Cx üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar 54Forum.Tr.Cx her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız...

Mehmet Ali Erbil

54Forum.Tr.Cx`te en yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra..

Anayasa Mahkemesi Başkanı

54Forum.Tr.Cx üyelerine saygıyla duyurulur.!
54Forum.Tr.Cx Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde

değişmiştir.!
54Forum.Tr.Cx`te Moderatör olacak kişiforum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamazsa üye olarak kalacaktır.!

Banu Alkan

Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla 54Forum.Tr.Cx renk katacagim, ayol iyiki varsin 54Forum.Tr.Cx

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz 54Forum.Tr.Cx`in gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu..Fevkaladenin fevkinde bir forum..

EMRAH

Bak Gulcan burasi 54Forum.Tr.Cx artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik Gulcan.. 54Forum.Tr.Cx var artik bize sahip cikacaklar ..

AJDAR

Cikata Muz, muz. Ben bu 54Forum.Tr.Cx forumuna MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz.

Erman Hoca

Artik bende bundan sonra 54Forum.Tr.Cx spor bölümlerinde yayin yapacagim. Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

Saadettin Teksoy

Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim 54Forum.Tr.Cx`te sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim Sakin 54Forum.Tr.Cx`ten ayrilmayin...
http://kain.beep.com

54Forum`u Ünlülere Sorduk =)
1 sayfadaki 1 sayfası