54Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

54Forum

Sakarya'lıların Forumu... Sakaryalı Olmak Ayrıcalıklıdır...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasadigim Gercek Olay

YazarMesaj
кa¡η
Admin
кa¡η

Itibar : 6

Yasadigim Gercek Olay Empty
MesajKonu: Yasadigim Gercek Olay   Yasadigim Gercek Olay Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 2:17 am

oncelikle Selamin Aleykum Degerli Dostlar
bundan 5:6 sene evvel bursa orhangaziye kiz kardesimi ziyarete gitmisstim mevsim kis har kulade soguk var ben bir kac gun kaldiktan sonra kardesime dedim gel benimle istanbula gidelim oda kabul etti enistem o vakitler yurt disinda calistiyordu dogal olarak ben goturmek zorunda kaldim neyse yola ciktik iki kucuk yavrucak yanimizda kucukler ustelik yolda bekliyoruz hava soguk ve karli bekliyyoruz istanbul otobusleri hep dolu hafta sonu oldugu icin neyse biz bayagi usuduk yaklasik 1 2 saat kadar o sogukta yolun kenarinda bekliyoruz neyse o esnada benim itikatli kardesim bi fikir sundu abi dedi !!!!!!!!! 21 besmele cekersek RABBIM bize emin ol bi kapi acar ama inanin o vakit kalpten 21 besmele cektim derken alt gecitten yasli bi amaca cikiverdi yanimiza yaklasti bize donerek hayirdir evladim ne bekliyorsunuz bu sogukta dedim amca istanbul otobusu dedi burda beklemeyin az yukari cikin orda bekleyi dedi dedigini yaptik ve yukari dogru yuruduk aradan 10 dakika gecmeden bi otobus geldi ve durdu istanbul istanbul diye mavin bagiriyodu !!! otobuste biz haric sadece ve sadece 10 15 yolcu vradi :'Yasadigim Gercek Olay Istebu'Yasadigim Gercek Olay Istebu'(
BURDAN CIKACAK DERS!! RABBIME SITKI BUTUN SARILDIMI ELBET BIZLERE YARDIM EDECEGI SUPESIZ saygilar

Alıntıdır.
http://kain.beep.com

Yasadigim Gercek Olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendim Bizzat Yaşadiğim Olay
» komik ama gerçek
» 7 Kutsal Gerçek
» Basımdan gecen mücüzevi olay
» Olay Her Telefona Java Oyun Özellikle K300i :)