54Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

54Forum

Sakarya'lıların Forumu... Sakaryalı Olmak Ayrıcalıklıdır...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendim Bizzat Yaşadiğim Olay

YazarMesaj
кa¡η
Admin
кa¡η

Itibar : 6

Kendim Bizzat Yaşadiğim Olay Empty
MesajKonu: Kendim Bizzat Yaşadiğim Olay   Kendim Bizzat Yaşadiğim Olay Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 2:29 am

Bundan 7- 8 ay önceleriydi güney doğu bölgesinde vatani görevimi yapıyordum yasadıgım hadise ise bir operasyonda gece mevzide nöbet tutarken hava sartlarının olumsuzluğu yüzünden yağmur ve aşırı derece sis vardı mevzimizin 2 metre önü zor gorunuyordu yağmurunda yağarken çıkardığı ses dolayısıyla göremediğimiz gibi dinlemede yapmak nerdeyse imkansızdı o an YÜCE RABBİME gece görüşlerimizi görünür hale kılması için dua ederek iki kez Fatiha süresini okudum ve bulunduğumuz tepenin üzerinden sisin bir anda kaybolup kalktığını ve o karanlık havada çıplak gözle bile cok net bir şekilde gözetleme yaptık.
Vatani görevim bitip geldiğimde bu hadise üzerine çok düşünüp RABBİMİN yüce ilmi sayesinde namaz kılmaya başladım ahiret hayatına daha da cok sarıldım. RABBİMİZ hepimizi doğru yoldan ayırmasın . saygılar

Alıntıdır.
http://kain.beep.com

Kendim Bizzat Yaşadiğim Olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasadigim Gercek Olay
» Basımdan gecen mücüzevi olay
» Olay Her Telefona Java Oyun Özellikle K300i :)